O nas

Dlaczego powstał BeTyper?

Branża zakładów sportowych jest bardzo rozbudowana i pełna zasad i informacji, które ciężko jest przyswoić i spamiętać. Dodatkowo znajdziecie mnóstwo samozwańczych ekspertów, chwalących się zwrotami na niespotykanie wysokim poziomie. BeTyper powstał jako odpowiedź dla osób lubiących uporządkowanie, chcących konfrontacji z innymi na zasadach fair play oraz chcących się rozwijać i zgłębiać strategie i zasady zakładów sportowych.

Naszym celem jest wspieranie entuzjastów zakładów sportowych przez wykorzystanie możliwości, jakie daje Internet i współpraca w grupie. BeTyper jest platformą mającej na celu zwiększenie przejrzystości i jakości grania na zakładach sportowych. Dowiesz się tutaj wielu informacji na temat strategii w grach bukmacherskich, znajdziesz opisy bukmacherów i spotkasz innych entuzjastów, mających wiele do zaoferowania. Mamy nadzieję, że staniesz się częścią tej platformy i społeczności i będziesz aktywnie uczestniczył w kreowaniu najwyższej jakości treści BeTyper.

Naszym celem jest rozwijanie się na potrzeby graczy, nie bukmacherów. Dlatego portal jest całkowicie darmowy i treści oraz jego użyteczność są rozwijane z myślą o naszych użytkownikach.

 

Dlaczego warto korzystać z BeTyper?

  • Stań się częścią społeczności i rywalizuj z innymi w rankingu typerów

  • Przeglądaj dane historyczne innych graczy lub grup w celu znalezienia tych najskuteczniejszych

  • Naucz się korzystać ze strategii, które znajdziesz w naszej Akademii

  • Poznaj zasady rządzące w Kasynach

  • Wybierz najbardziej wiarygodnych bukmacherów